armada okullari erken kayıt
Ayrıcalıklı Kayıt Olana

ERKEN KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI!

Armada Okulları dinamik, yenilikçi ve araştırmacı eğitim kadrosu ile öz güven sahibi, hayata geniş bir perspektiften bakabilen, bilgi ve teknoloji çağı ile uyumlu yeni yüzyılın donanımlı gençlerini yetiştirmeyi hedefleyen seçkin ve başarılı bir eğitim kurumudur.

Armada Okullarında öğrencilerimiz Türk ve yabancı öğretmenlerle on iki yıllık kesintisiz eğitim ilkesi doğrultusunda ana sınıfından başlayarak ulusal ve uluslar arası platformlarda kendilerini rahatlıkla ifade edebilen, geleceğin dünyasına katkı sağlayacak bireyler olarak yetişir.

Öğrencilerimizin ulusal sınavlardaki akademik başarıları, kurum olarak 20 yıla yaklaşan sınava hazırlık programlarındaki deneyimlerimiz ve tecrübeli eğitim kadromuz sayesinde en üst seviyeye çıkarılır.

Armada ailesi olarak bu yıl da aramıza katılacak yeni öğrencilerle başarı yolunda büyük adımlar atmaya hazırız. İlkokul ve ortaokul kayıtlarımız başlamıştır. Kalan kontenjanlarımız için kayıt şartları aşağıdaki şekildedir. Okulumuza kayıt yaptırmak isteyen velilerimiz detaylı bilgi için okul yönetimi ile irtibata geçebilir.

  • Öğretmen çocuklarına eğitim ücreti üzerinden % 5 indirim uygulanır.
  • Kardeş indirimi eğitim ücreti üzerinden % 5’tir.
  • Burs kazanan öğrencilere burs oranına göre yeni öğretim yılı için kayıt yaptırdıkları takdirde indirim uygulanacaktır.

Soru ve önerileriniz için bilgi@armadaokullari.com | 444 77 63

Başvuru Formu - Öğrencinin


Başvuru Formu - Velinin